Toyvian капаче за туширање деца сонце капа бебе шампон капа за туширање за деца заштитна бања капачиња за бања капачиња за капење новороденче земете пластична шампон ?

Toyvian капаче за туширање деца сонце капа бебе шампон капа за туширање за деца заштитна бања капачиња за бања капачиња за капење

Достапно за вашата нарачка
DEN 139.52
Залиха:

пластика. Безбедносна капа за визир : Помогнете да ги оставите рацете слободни да си играте со вашето дете, уживајте во мирно време на родител-дете. Шапка за туширање : На крајот има прилепување на клипот што не се избегнува, што му овозможи на бебето лесно да се носи. Шапка за туширање : Со ток на брзото ослободување, големината на капачето може да се прилагоди слободно и може да се носи брзо. Детски шампон : Може ли да се занимава со складирање, одлично е да имате мирен шампон по заморно патување. Деца : Помогнете му на вашето бебе да се чувствува сигурно и утешно кога мие коса, оставете ги да се чувствуваат безбедно без оглед. пластика. Безбедносна капа за визир : Помогнете да ги оставите рацете слободни да си играте со вашето дете, уживајте во мирно време на родител-дете. Шапка за туширање : На крајот има прилепување на клипот што не се избегнува, што му овозможи на бебето лесно да се носи. Шапка за туширање : Со ток на брзото ослободување, големината на капачето може да се прилагоди слободно и може да се носи брзо. Детски шампон : Може ли да се занимава со складирање, одлично е да имате мирен шампон по заморно патување. Деца : Помогнете му на вашето бебе да се чувствува сигурно и утешно кога мие коса, оставете ги да се чувствуваат безбедно без оглед. Пакетот вклучува 1 x карактеристики на капа -материјал : пластични капачиња за бања -големина : 25.00x25.00x0.50cm/9.82x9.82x0 капачиња за туширање за бебиња. -Појава : Црвена капа за капење на новороденчиња -Помош за да ги елиминира ризиците на вашите деца кон фобијата на водата, инфекциите на ушите и заштитната капа за бања со суво дронирање. -Немојте вашето бебе да се чувствува сигурно и утешно кога мие коса, оставете ги да се чувствуваат безбедно без оглед на капачето за визир. -Сементно заоблен надолу, лесна дренажа и пренасочување, проширување и задебелување, испирање не пропаѓа капа за туширање. -Со ток на брзото ослободување, големината на капачето може да се прилагоди слободно и може да се носи на капа за брзо капење. -Покорен на, материјал, спречи вода да влезе во детските очи, уши и уста за бања за новороденчиња. Опис Опис на капачињата за туширање Цртаниот филм може да го привлече вниманието на децата, правејќи се позабавно за времето за бања за бебиња. , исплакнете шампон додека избегнувате со очи. Овие капи ќе ви овозможат нежно плакнење на косата на бебето додека ги штитите лицето и очите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата