Трансформатори, На: Центарот на Вниманието #2а VF/NM ; IDW стрип | Ноќенatам

Трансформатори, На: Центарот на Вниманието 2а VF/NM ; IDW стрип | Ноќенatам

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Напишано Од Сајмон Фурман. Илустрирано Од Марк Д.Брајт. Точка : Трансформатори, На : Рефлектор #2а Издавач : ИДВ Писател : Симон Фурман Уметник : Марк Д. Светли Приказни : Ноќни Белешки : Мд Светла Покривка Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата