Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со LG VM710 за светска моќност за 3 уреди USB TypeC, USB-A за патување помеѓу US/EU/AUS/NZ/UK/CN

Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со LG VM710 за светска моќност за 3 уреди USB TypeC, USB-A за

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Сето ова во еден адаптер за патувања доаѓа во едно парче за разлика од другите што лесно се кршат. USB пристаништата се нормални каде било, не е потребен конвестион или адаптер. ⚡ 【Заклучување на пинот за безбеден приклучок】 : Не мразиш кога ќе ги притиснете игличките тоне назад во адаптерот за патувања кога ќе го притиснете во излезот? Овој универзален адаптер за патувања ги заклучува и ги отклучува игличките безбедно во неговите фиксни позиции. USB пристаништата се нормални каде било, не е потребен конвестион или адаптер. ⚡ 【USB конвертор】 : Ова ја претвора моќта во вашите USB порти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата