Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со LG VN210 за светска моќ за 3 уреди USB TypeC, USB-A за патување помеѓу US/EU/AUS/NZ/UK/CN

Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со LG VN210 за светска моќ за 3 уреди USB TypeC, USB-A за патување

Достапно за вашата нарачка
DEN 299.20
Залиха:

Потврдете дека вашиот полнач работи со поддршка до 220 волти, вашиот адаптер за да се потврди. Забелешка, не конвертор, не ја конвертира моќта, адаптерот за наизменична струја мора да биде 110-220 V CMPATILED. Компатибилен со LG VN210 Скоро каде и да патувате! ✅ Features : ✅ ● Нови повеќекратни приклучоци со 2 универзални 2. USB пристаништата се нормални каде било, не е потребен конвестион или адаптер. Сето ова во еден адаптер за патувања доаѓа во едно парче за разлика од другите за кои се потребни повеќе различни парчиња кои честопати лесно се пробиваат : ✅ ● Единствениот градежен дел од солидни делови ви овозможува да го претворите уредот/телефонот во компактен паричник веднаш со дополнителен ремен за побезбедно држење и безбедност! ● Делата ќе бидат сите типови продажни места во САД, Европа, Австралија, Азија, Кина и Велика Британија. ⚡ 【Полнење 3+ артикли】 : Единствениот адаптер за патување што ќе ви треба затоа што можете да додадете која било ставка што ќе одговара, дури и да користите ленти за напојување (не е вклучено) за напојување до или повеќе од 3 дополнителни уреди да поседуваат USB кабел, USB Тип-Ц, испорака на електрична енергија, ПД или нормална САД/Европа/Австралија/Нов Зеланд/Обединетото Кралство, плус 190 повеќе земји (USB кабли не се вклучени).4 A USB-A и USB Type-C за да се направи патување со овој сигурен и лесен за употреба ● UL и CE меѓународно сертифицирани да работат во повеќе земји и стандарди од сите поддржани напони! ● Компактен додека сте лесни и тешки, моќни сите во исто време ● Конструкција со единечен дел од делови ви овозможува да се претвори компатибилен со вашиот USB кабел за напојување компатибилен со вашиот уред/телефон/таблет/компјутер директно со нашиот универзален адаптер и да работите веднаш ● Тоа е Екстремно сигурен, и според мое мислење живот заштеда на живот за која било електроника додека патувате или дома ● Користете го нашиот универзален адаптер за моќ во 150+ земји, се вклопува во местата на ЕУ во ЕУ во Велика Британија во Велика Британија.⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Конкретно сертифициран компатибилен со LG VN210 за да можете да го користите нашиот универзален адаптер за моќност во 150+ земји, се вклопува во САД, Велика Британија, ЕУ, кинески продажни места и многу други (види слики). ⚡ 【USB конвертор】 : Ова ја претвора моќта во вашите USB порти. ⚡ 【Заклучување на пинот за безбеден приклучок】 : Не мразиш кога ќе ги притиснете игличките тоне назад во адаптерот за патувања кога ќе го притиснете во излезот? Овој универзален адаптер за патувања ги заклучува и ги отклучува игличките безбедно во неговите фиксни позиции. Опфаќа 90% од светот. Ова автоматски го прилагодува излезот за протокот на моќност на секоја земја. И двајцата за да можете да го користите ова во САД, или каде било во 190 земји кои ги поддржуваат игличките за полнење само со еден уред.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата