Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со Samsung Galaxy A5 за светска моќ за 3 уреди USB Typec, USB-A за патување помеѓу САД/ЕУ/АУС/НЗ/Велика Британија/ЦН

Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со Samsung Galaxy A5 за светска моќ за 3 уреди USB Typec, USB-A

Достапно за вашата нарачка
DEN 1225.60
Залиха:

⚡ 【Заклучување на пинот за безбеден приклучок】 : Не мразиш кога ќе ги притиснете игличките тоне назад во адаптерот за патувања кога ќе го притиснете во излезот? Овој универзален адаптер за патувања ги заклучува и ги отклучува игличките безбедно во неговите фиксни позиции. Потврдете дека вашиот полнач работи со поддршка до 220 волти, вашиот адаптер за да се потврди. Опфаќа 90% од светот. Сето ова во еден адаптер за патувања доаѓа во едно парче за разлика од другите што лесно се кршат.4 A USB-A и USB Type-C за да се направи патување со овој сигурен и лесен за употреба ● UL и CE меѓународно сертифицирани да работат во повеќе земји и стандарди од сите поддржани напони! ● Компактен додека сте лесни и тешки, моќни сите во исто време ● Конструкција со единечен дел од делови ви овозможува да се претвори компатибилен со вашиот USB кабел за напојување компатибилен со вашиот уред/телефон/таблет/компјутер директно со нашиот универзален адаптер и да работите веднаш ● Тоа е Екстремно сигурен, и според мое мислење живот заштеда на живот за која било електроника додека патувате или дома ● Користете го нашиот универзален адаптер за моќ во 150+ земји, се вклопува во местата на ЕУ во ЕУ во Велика Британија во Велика Британија. И двајцата за да можете да го користите ова во САД, или каде било во 190 земји кои ги поддржуваат игличките за полнење само со еден уред. ● Белешка : Ова не е конвертор на моќност, ова нема да претвори 110 V во 220 V или 220 V на 110 V. Ова автоматски го прилагодува излезот за протокот на моќност на секоја земја. Компатибилен со Samsung Galaxy A5 (2016) Скоро каде и да патувате! ✅ Features : ✅ ● Нови повеќекратни приклучоци со 2 универзални 2. USB пристаништата се нормални каде било, не е потребен конвестион или адаптер. ⚡ 【Адаптибилен најмногу насекаде】 : Мулти прилагодлив двоен/двоен USB -порта центар со 100 V до 240 V затоа што иако моќта треба да биде од 110 V до 220 V, тоа често не е.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата