Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со VideoCon A10F за светска моќ за 3 уреди USB TypeC, USB-A за патување помеѓу САД/ЕУ/АУС/НЗ/Велика Британија/ЦН

Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со VideoCon A10F за светска моќ за 3 уреди USB TypeC, USB-A за

Достапно за вашата нарачка
DEN 652.80
Залиха:

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со Video Con A10 F за да можете да го користите нашиот универзален адаптер за моќност во 150+ земји, се вклопува во САД, Велика Британија, ЕУ, кинески продажни места и многу други (види слики). ● Белешка : Ова не е конвертор на моќност, ова нема да претвори 110 V во 220 V или 220 V на 110 V. ⚡ 【Адаптибилен најмногу насекаде】 : Мулти прилагодлив двоен/двоен USB -порта центар со 100 V до 240 V затоа што иако моќта треба да биде од 110 V до 220 V, тоа често не е. И двајцата за да можете да го користите ова во САД, или каде било во 190 земји кои ги поддржуваат игличките за полнење само со еден уред. ⚡ 【Полнење 3+ артикли】 : Единствениот адаптер за патување што ќе ви треба затоа што можете да додадете која било ставка што ќе одговара, дури и да користите ленти за напојување (не е вклучено) за напојување до или повеќе од 3 дополнителни уреди да поседуваат USB кабел, USB Тип-Ц, испорака на електрична енергија, ПД или нормална САД/Европа/Австралија/Нов Зеланд/Обединетото Кралство, плус 190 повеќе земји (USB кабли не се вклучени). И двајцата за да можете да го користите ова во САД, или каде било во 190 земји кои ги поддржуваат игличките за полнење само со еден уред. Компатибилен со Video Con A10 F скоро каде и да патувате! ✅ Features : ✅ ● Нови повеќекратни приклучоци со 2 универзални 2. Ова автоматски го прилагодува излезот за протокот на моќност на секоја земја. ⚡ 【USB конвертор】 : Ова ја претвора моќта во вашите USB порти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата