Трендовски Продавница За Облека Тексас Државниот Преглед Извезени Ребрести Манжетни Плетени Бобинки

Трендовски Продавница За Облека Тексас Државниот Преглед Извезени Ребрести Манжетни Плетени Бобинки

Достапно за вашата нарачка
DEN 319.84
Залиха:

100% Акрилик. Миење Раце Само. Висококвалитетна Бобинка, ИЗВЕЗЕНА во САД. Рачно перење. Должината без лисици Е 10 Инчи. Една Големина Најмногу Одговара. Висококвалитетна Ребреста Бобинка, ИЗВЕЗЕНА Во Бобинката Со Квалитет Усапремиум Со Извезено Лого На Предната Манжетна Изработена од 100% Акрилихи и перат надуена должина Со Големина Од 10 Инчи Најмногу одговара.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата