Треперливи Ѕидни Панели, Позадина На Светки, 15 Панели, Одлични За Настани, Декорација На Домот, Роденденска Забава

Треперливи Ѕидни Панели, Позадина На Светки, 15 Панели, Одлични За Настани, Декорација На Домот, Роденденска Забава

Достапно за вашата нарачка
DEN 1759.84
Залиха:

Големина : 12 "х 12" по панел, секоја кутија вклучува 15 поединечни панели. Ако сакате треперливиот ѕид во 6 стапки на 5 стапки, треба да купите 30 панели (2 кутии). Лесен за составување и дефект. Најдобро е да се справите помеѓу 2+ луѓе кога го носите и закачувате. И може да се користи повеќе пати за други прилики за надворешни и внатрешни работи. Вклучете патент врски и замена sequins.so не треба повторно да ги купувате одделно. Совршен за свадби, роденденска забава, вечери, невестински тушеви,тушеви за бебиња, рамки за фотографии и ѕидови за настани во вашата кујна и спални соби. Нашите панели за светки се издржливи, најдобра идеја за позадина на светки.исто така, може да ги лепи на ѕидот За Да Бидат Рекламни Знаци. Позадина на светки-Треперлив Ѕиден Панел, 15 Панели По Кутија, Одлични За Настани,Декорација На Домот, Роденденска Забава Големина : 12"х 12" по панел, секоја кутија вклучува 15 индивидуални панели. Ако сакате треперливиот ѕид во 6 стапки на 5 стапки, треба да купите 30 панели (2 кутии). Е лесно да се соберат и дефект. Најдобро е да се справите помеѓу 2+луѓе кога го носите и закачувате. И може да Се користи повеќе пати за други прилики за надворешни и внатрешни. sequins.so не треба повторно да ги купувате одделно. ● Совршен за свадби, роденденска забава, вечери,невестински тушеви,тушеви за бебиња, рамки за фотографии и ѕидови за настани во вашата кујна и спални соби,нашите панели за светки се издржливи, најдобра идеја за позадина на светки.исто така, може да ги лепи на ѕидот За Да Бидат Рекламни Знаци. ● Заднина (Не Е Вклучена). ГОЛЕМИНА НА ЅИД ОД ПАНЕЛ ЗА ЖИВО ЗА ПРИЛАГОДЕНИ ПОЗАДИНИ 5 стапки на 3 стапки = 15 панели (1 Кутија) 6 стапки на 5 стапки = 30 панели (2 Кутии) 9 стапки на 5 стапки = 45 панели (3 Кутии) 10 стапки на 6 стапки = 60 панели (4 Кутија).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата