Трислојна Форма На Срце Дрвена Решетка За Крофни Слатка Количка Држач За Крофни Држач За Дисплеј Крофни Бар Роденденска Забава Фаворизира Резерви За Забави Со Шта?

Трислојна Форма На Срце Дрвена Решетка За Крофни Слатка Количка Држач За Крофни Држач За Дисплеј Крофни Бар Роденденска Забава

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.68
Залиха:

Совршена или свадба, вечера, собири, јубилејни забави, роденден, невестински туш или друга специјална забава. Декорацијата во кујната, просторијата за забави и покажете му на роденденското момче или девојче колку се грижите!. Цврстата основа му овозможува да стои исправено на маса или рамна површина. Можете Да Неверојатна Завршувањето На Вашата Партија. Нашиот штанд за крофни е мултифункционално парче што ќе ја направи вашата маса за забави да се издвојува од толпата. Стилската и чудесната декорација доаѓа во сите користете висококвалитетен материјал. Направен дрвен материјал со креативен дизајн На Срце, рустикален и уметнички, убав и практичен. Совршено ќе го украси вашиот простор. Прикажете слатки задоволства, дупки за крофни или прстени на уникатен начин со овие штандови за крофни и сервирање. Тоа може да ви помогне да го осветлите вашиот живот!. Опис Пробајте ја оваа Форма На Срце крофни стојат! изработени од врвен дрвен материјал. Добијте го овој суштински заштедувач на простор за лесен пристап во текот на денот. Ставете го држачот за крофни на маса за дисплеј за десерт за забава. Вашите гости ќе ова на вашите прослави, бидејќи оваа ставка им помага лесно да ги видат вкусните крофни! за свадба, роденден, туш за бебиња итн.Карактеристики-Боја : како што е прикажано.- Материјал : дрво.- Големина : Околу 37х15х15см.- Изработен дрвен материјал со креативен дизајн На Срце, рустикален и уметнички, убав и практичен.- Премиум дрвен материјал : лесен цврст. Елегантните рабови ја прават оваа крофна да стои гроздобер додаток на вашиот забавен декор.- Прикажете слатки задоволства, дупки за крофни или прстени на уникатен начин со овие штандови за крофни и сервирање.- Нашиот штанд за крофни е мултифункционално парче што ќе ја направи вашата маса за забави да се издвојува од толпата.- Цврстата основа му овозможува да стои исправено на маса или рамна површина.- Совршена или свадба, вечера, собири, јубилејни забави, роденден, невестински туш или друга специјална забава. Пакет Вклучувајќи 1 x Крофни Стојат Совети Поради рачно мерење и снимање на светлина, добиената боја и големина ќе бидат малку поинакви, а вистинскиот производ што го добивате ќе преовладува.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата