Тркачка гума Maxxis Rekon - 29 x 2,4, без кабел, преклопување, црна/тен, двојна, егзо

Тркачка гума Maxxis Rekon - 29 x 2,4, без кабел, преклопување, црна/тен, двојна, егзо

Достапно за вашата нарачка
DEN 984.00
Залиха:

Maxxis. Rekon Race Tire. Гуми. Maxxis. Rekon Race Tire. Гуми. Оваа полу мала гума го позајмува својот дизајн на шарите од верзијата на патеката на Rekon, но со помали и пократки копчиња. Користете го како задна гума спарена со поагресивна предна шара, или предна и задна страна за трки со кратки патеки. Semi-Slick XC Race Tireitem Спецификации Colorlorblack / Tandefined Colorblackiso Diamement622 / Road / 29 "ISO ширина (mm) 61 Labeled Size29 x 2.4 Tire Beadfoldingtire Дијаметар29 "Гума наменета за употреба на употреба на типот на типот на типот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата