Тркалезен Мебел Современ Хромиран Воздушен Лифт Прилагодливи Вртливи Столици Со Бело Седиште, Комплет од 2

Тркалезен Мебел Современ Хромиран Воздушен Лифт Прилагодливи Вртливи Столици Со Бело Седиште, Комплет од 2

Достапно за вашата нарачка
DEN 1200.00
Залиха:

Столицата е Обложена со Цврста Вештачка Кожа. Комплет од 2 современи столици, дизајн на воздушен лифт за висина на седиштето од 24 до 30 Инчи;. Елегантна метална столица, седиште покриено со бела вештачка кожа;. Црната странична рачка ја прилагодува висината на седиштето нагоре и надолу, дизајнот на вртливиот стол;. Мерки 15 "W x 15" d x (28-34) " H секој;. Потребни се некои склопови, инструкции и хардвер во кутијата. Жешка, елегантна и неверојатно модерна и забавна, овие Прилагодливи Вртливи Столици мора да ги имаат за модерниот дом. Комплет од 2 современи столици, дизајн на воздушен лифт за висина на седиштето од 24 до 30 Инчи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата