Tropicallife London Big Ben Water Shoth With Water Water With Water Water Water Water Water, британски симболи, вакуум изолирани од не'рѓосувачки челик, спортски шише Термо кригла Фрал Термос БПА бесплатен

Tropicallife London Big Ben Water Shoth With Water Water With Water Water Water Water Water, британски симболи, вакуум изолирани

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Опремено со вентил на отворот за да се обезбеди циркулација на воздухот и да се олесни пиењето. И, исто така е одличен избор за надавање. Можете исто така да го користите во канцеларија, салата, базени, училиште, час по јога и така натаму.【Големина на шише со вода】 0,8 × 2,8inch; 600мл / 20 мл. Вакуум изолирано шише со вода од не'рѓосувачки челик, Термос чаша шише со шише со шише со шише БПА бесплатно двојно wallидови 20 мл за пакет за пешачење за спортско кампување со велосипед, вклучени : 1x вакуумски изолациски упатства за шишиња. 【Безбеден материјал】 Материјалот на ова шише со вода е храна од не'рѓосувачки челик + не'рѓосувачки челик + ПП материјал за храна + силиконски силиконски храна (БПА бесплатно). Ве молиме, користете неутрален детергент и топла вода при чистење, не користете алкално белило, хемиски марамчиња и други средства за чистење. Можете исто така да го користите во канцеларија, салата, базени, училиште, час по јога и така натаму. За да спречите истекување, затегнете го капакот во насока на стрелките на часовникот кога телото на чашата е навалено. Структурата на слојот на вакуум со вакуум со двојно слој може да се задржи ладно или топло, надворешноста на телото на термозите е изработено од надворешен материјал од метал од метал, кој може целосно да се отстрани и измие. Позицијата на рачката е проширена, која може лесно да се крене со два прста за лесно носење. 【Уникатен дизајн】-Дизајнот на шишето и сламата е комбинирана, која може да се склопи и складира за да се обезбеди чиста и хигиенска. Позицијата на рачката е проширена, која може лесно да се крене со два прста за лесно носење. За да се постигне најдобриот ефект на зачувување на топлина и студ на чашата, се препорачува да се додаде топла вода или мраз вода за загревање или преовладување. 【Безбеден материјал】 Материјалот на ова шише со вода е храна од не'рѓосувачки челик + не'рѓосувачки челик + ПП материјал за храна + силиконски силиконски храна (БПА бесплатно). 【Големина на шише со вода】 0,8 × 2,8inch; 600мл / 20 мл. 【Прилики】 Овие шише со термос од не'рѓосувачки челик е совршено за спортови на отворено, како што е патничко кампување, пешачење за возење велосипед. За да избегнете 'рѓа, ве молиме, не стрмете никаков солено раствор во ова шише со не'рѓосувачки вода, вклучувајќи сув мраз, газирани пијалоци, сос од соја, супа од супа. Подобро е да додадете коцки со мраз кога се ладат. Кога додавате врела вода во чашата, не треба да биде премногу полна за да се спречи прелевање и скала. 【Услуга】 Ние сме посветени да му обезбедиме на секој клиент највисок стандард на услуга, доколку имате проблем, ве молиме известете ни за прв пат, нема да штедиме никакви напори да ви помогнеме да го решите проблемот!. Избегнувајте директно загревање или ставете го на висока температура. 【Уникатен дизајн】-Дизајнот на шишето и сламата е комбинирана, која може да се склопи и складира за да се обезбеди чиста и хигиенска. 【Услуга】 Ние сме посветени да му обезбедиме на секој клиент највисок стандард на услуга, доколку имате проблем, ве молиме известете ни за прв пат, нема да штедиме никакви напори да ви помогнеме да го решите проблемот!. И, исто така е одличен избор за надавање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата