Трудо Милано Клугла за патувања со 16 унца, Цинабар Црвена

Трудо Милано Клугла за патувања со 16 унца, Цинабар Црвена

Достапно за вашата нарачка
DEN 202.08
Залиха:

Клугла за патувања со 16 унца со зафат од Трудо. Внатрешен и надворешност од не'рѓосувачки челик. Двоен wallид изградба ги задржува пијалоците потопло или постудено, подолго; база што не се лизга. Уникатен механизам за капакот на флип. Економски; БПА бесплатно; Петгодишна гаранција. Чувајте го вашиот пијалок топол додека патувате со криглата за патувања во Трудо Милано. Иновативниот механизам за флип-топ е лесен за употреба и нема да протекува кога е затворен. Има конструкција со двојни wallидови, која ги одржува вашите пијалоци потопло или постудено, подолго. Другите карактеристики вклучуваат удобна рачка и база што не се лизга. Направено да трае; Направено за патување - земете ја оваа нераскинлива кригла од не'рѓосувачки челик каде и да одите. Капацитет од 16 унца. Оценето 2-часови, задржување на топлина. Заврши со црвена боја на Цинабар. Петгодишна гаранција. Од Трудо компанија која развива визионерски производи. Додадете возбудлив вкус на вашиот ден, со Трудо. Стил елоквентност, иновација Трудо, дозволувајќи ви да ги вкусите малите моменти во животот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата