T&S BRASS B-0114-01B Pre-Rinse Roto-Flex Design Single Doy Base 4-инчен распрскувач со wallидна заграда

T&S BRASS B-0114-01B Pre-Rinse Roto-Flex Design Single Doy Base 4-инчен распрскувач со wallидна заграда

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Опис на производот Б-0114-01Б, пред-плакнење, дизајн на корен-флекс, единечна база на дупки, 4 "распрскувач, wallиден заграда, Т & С месинг произведува целосна линија на чешми, вентили и специјализирани производи за индустријата за услуги за храна. Од производителот Б-0114-01 B, пред-плакнење, рото-флекс дизајн, единечна база на дупки, 4 "распрскувач, wallиден заграда, Т & С месинг произведува целосна линија на тавани, вентили и специјализирани производи за индустријата за услуги за храна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата