ТТЕДМО 2023 Ново 2 Во 1 Капак За Заштитник На Кабел За Податоци, Симпатичен Силиконски Намотувач На Кабел За Податоци, Универзален Заштитен Капак За Мини Кабел За Пода?

ТТЕДМО 2023 Ново 2 Во 1 Капак За Заштитник На Кабел За Податоци, Симпатичен Силиконски Намотувач На Кабел За Податоци, Универзален

Достапно за вашата нарачка
DEN 159.84
Залиха:

??●2 Во 1 Капак За Заштитник На Кабелот За Податоци Q : нова генерација на заштитник на кабелот за полнење, сеопфатна надградба 3-во-1 во дизајнот и инсталацијата. Во споредба со стариот заштитник на кабелот за полнење, овој е полесен за инсталирање и повеќе завиткување. Дизајнот на прстенот на ременот Може тоа може да ви помогне лесно да го зачувате кабелот за полнење, а исто така можете да ја прилагодите должината на кабелот. ??€Безбедност И Спречување На Истекување : може да спречи безбедносни проблеми како што се истекување и краток спој предизвикан од скршениот кабел за полнење. ??€ Анти-Лизгање : Вграден анти-лизгачки жлеб, тесно одговара на кабелот за полнење, долготрајната употреба нема да се олабави. ??●Висококвалитетен Материјал● : Користејќи силиконски материјал со висока еластичност, тој е направен од професионална машина. ??●Лесен За Носење : Мала големина и лесен, така што ќе можете да го извршите без товар. Совршено складирање на полначот и кабелот за полнење, Мал И не зазема простор, тој е пренослив кога ќе излезете и можете да се грижите за полначот. ??●2 Во 1 Капак За Заштитник На Кабелот За Податоци Q : нова генерација на заштитник на кабелот за полнење, сеопфатна надградба 3-во-1 во дизајнот и инсталацијата. Во споредба со стариот заштитник на кабелот за полнење, овој е полесен за инсталирање и повеќе завиткување. Дизајнот на прстенот на ременот Може тоа може да ви помогне лесно да го зачувате кабелот за полнење, а исто така можете да ја прилагодите должината на кабелот. ??€Безбедност И Спречување На Истекување : може да спречи безбедносни проблеми како што се истекување и краток спој предизвикан од скршениот кабел за полнење. ??€ Анти-Лизгање : Вграден анти-лизгачки жлеб, тесно одговара на кабелот за полнење, долготрајната употреба нема да се олабави. ??●Висококвалитетен Материјал● : Користејќи силиконски материјал со висока еластичност, тој е направен од професионална машина. ??●Лесен За Носење : Мала големина и лесен, така што ќе можете да го извршите без товар. Совршено складирање на полначот и кабелот за полнење, Мал И не зазема простор, тој е пренослив кога ќе излезете и можете да се грижите за полначот. ??2023 Ново Покритие За Заштитник на Кабел за Податоци 2 во 1, Симпатичен Силиконски Намотувач На Кабел За Податоци, Универзален Заштитен Капак За Мини Кабел за Податоци ??Карактеристики На Производот : 1. Овој заштитник од силиконски полнач 2 во 1 може да ви помогне лесно да го складирате кабелот за полнење, а исто така можете да ја прилагодите должината на кабелот; 2. Вграден анти-лизгачки жлеб, тесно одговара на кабелот за полнење, долготрајната употреба нема да се олабави; 3. Заштитникот на полначот може да спречи безбедносни проблеми како што се истекување и краток спој предизвикан од скршениот кабел за полнење; 4. Користење на силиконски материјал со висока еластичност ??Спецификации : Материјал : Силиконска Тежина : 10гр Големина : 6*4см/2.4*1.6 инчи ??Пакет : 2 Во 1 Кабел За Податоци Заштитник*1/5/10.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата