Tumzfhq Pencil Case Mencil Pencil Poction Portable Tagn Tagn Penag Pen за тинејџери девојки жени злато срце училиште за зајакнување зајак зајак зајак

Tumzfhq Pencil Case Mencil Pencil Poction Portable Tagn Tagn Penag Pen за тинејџери девојки жени злато срце училиште за зајакнување

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Висок квалитет : Надворешноста на овој случај со молив е изработен од кожа од вкрстено зрно, а внатрешноста на случајот со молив е 100% полиестер. Белешки за дизајн : Надворешноста на случајот со молив е полн печатење. За да ги исполниме преференциите на различни клиенти, ние внимателно дизајниравме разни стилови на обрасци отпечатени на него. Со толку многу стилови, секогаш има оној што ви одговара. Применливи прилики : Овој случај со моливи е мал по големина, лесен за носење, лесен за ставање во училишна кеса или ранец. Совршено за вашето секојдневно складирање на мали предмети на училиште, канцеларија, патување или шминка! Навистина е корисно. Подароци : Овој случај со моливи ќе биде одличен избор кога избирате подарок. Можете да им го дадете на деца, студенти, соученици, наставници или канцелариски работници и така натаму. Овој подарок е практичен и убав. За услугата : За време на процесот на купување, ако наидете на проблеми и прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решиме за вас што е можно поскоро. Ветуваме дека ќе ви дадеме целосна наплата ако не сте задоволни од производот. Среќен шопинг!. Специјални упатства : Се препорачува миење на рацете, не бели. Податоците за оваа големина се должат на различни методи за мерење, а грешката во рамките на 1-2 см е нормален феномен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата