Туркач од не'рѓосувачки челик 20 30 мл вакуум Мин-Сота Криг Кошарка подарок Тим за тим, спортско шише стакло, Божиќ, божиќни за топло или ладен кафе чај чај вино фрап

Туркач од не'рѓосувачки челик 20 30 мл вакуум Мин-Сота Криг Кошарка подарок Тим за тим, спортско шише стакло, Божиќ, божиќни

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.20
Залиха:

Ракувано и испратете во САД - вашиот омилен топол или ладен пијалок останува десно, каде што го оставивте во нашето освежувачки стилски изолирано шише со вода. Само кликнете на Додај во количката и оваа прекрасна чаша наскоро ќе ви биде доставена. Производ со одличен квалитет - Благодарение на структурата од не'рѓосувачки челик, овој изолиран врвен квалитет на врвен квалитет ќе ви донесе најдобро искуство додека користите. Со 20 -те би било совршено за вас да ги одржувате кафето, чајот, виното, пивото или чоколадото на часови без да протекувате топлина или да истурите. Вашите одлични избори - овие гушачи не се само прекрасни, туку можат да носат што може да може шише со вода, без да се истури или да протекува топлина. За разлика од многу од помалите патувачи на патувања на пазарот. Дизајниран да задржи кој било пијалок, без разлика дали е ладен, топол неколку часа. Белешка : Не користете машина за миење садови. Добар квалитет доаѓа со добра услуга - ве молиме контактирајте не во секое време ако имате проблем со вашата нарачка и ние ќе сториме сè што можеме за да го решиме проблемот. Вашата целосна среќа е наш приоритет!. Корисен и стилски изолиран од не'рѓосувачки челик !!!! Овој вакуумски запечатен, двослоен гулаб е направен од најдобар не'рѓосувачки челик и може да ги задржи вашите пијалоци на вистинската температура без да истекува топлина или да се истура. Тоа би било одличен подарок за вашата сестра или дури и најдобриот пријател за секоја пригода, празник или роденден, и никогаш не ве остава! Со овој неверојатен Тумблер, изборот на соодветен подарок за вашите сакани луѓе повеќе не е тешка одлука да донесете! Информации за производот : Достапно во големина од 20 мл. Направено од отпорен на 'рѓа и не'рѓосувачки челик, многу е лесно да се исчисти. Вакуумски заптив на двојни wallидови. Се вклопува во повеќето држачи за купови на автомобили. Совршен за возење или патување, престој дома или работа. Мудар избор за многу активности, вклучувајќи спорт, салата, фитнес и сл.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата