#U58525 Фрижидер Запечатена Преграда Овошје Свежо Кутија За Чување Транспарентна Со Капак Пренослива Кутија За Ручек Загреана Во Микробранова Печка Lunc

U58525 Фрижидер Запечатена Преграда Овошје Свежо Кутија За Чување Транспарентна Со Капак Пренослива Кутија За Ручек Загреана

Достапно за вашата нарачка
DEN 319.84
Залиха:

Пластика. Увезени. Предвремено затворање. Надворешниот Капак Е Транспарентен, Дише И Вкусна Храна Може Да Биде Seen.It Може Да Се Загрее Во Фрижидер И Микробранова Печка. Таа Е Направена Од Храна Одделение Пп, Која Може Да Издржи. 20 ~ 120 Греење, Ладно Отпорен И Не Пукање Висококвалитетен Материјал : Изработен Од Еколошки Пп Материјал. Тоа Е Побезбедно Да Се Користи Без Чуден Мирис. Тоа Може Да Биде. Се Користи За Греење Во Микробранова Печка. (Ве Молиме Ставете Го Капакот Пред Загревање. Отстрани) Супер Затегнатост : Мултифункционалниот Крцкав Има Супер Затегнатост И Може Да Се Користи За Носење И Транспорт. Сосови И Други Течности Без Истекување, Одржувајќи Ја Храната Свежа И Безбедна.Дизајн Концепт : Со Сопствена Преградна Табла, Одделете Ја Храната За Да Спречите Мирис И Да Ја Одржувате Организирана. Кујната Или Фрижидерот.Широка Примена : Широко Се Користи За Носење-Може Да Се Користи На Отворено, Во Канцеларија И Во Различни Сценарииспецификации : Име На Производ : Микробранова Печка. Кутија За Ручек Загреана во рерна Физичко Снимање : Целосен Автопортрет Големина На Производот : 9Х17Х6, 5см / 3, 5Х6, 7Х2, 6компатибилен Материјал : Вклучен Е Пп Пс Силиконски Пакет : 1х Кутија за Свежо Чување. #U58525 Фрижидер Запечатени Преграда Овошје Свежо Одржување Кутија Транспарентен Со Капак Преносни Микробранова Загреана Ручек Кутија Ручек.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата