Удобност Оска Клин Надувување Нога Перница, Лесен Пренослив Надувување Нога Одмор-Капучино

Удобност Оска Клин Надувување Нога Перница, Лесен Пренослив Надувување Нога Одмор-Капучино

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Кадифе. Го подигнува горниот дел од телото додека спиете за полесно да дишете; Го Намалува рефлуксот на киселина и металоиди. Обезбедува удобно место за одмор на нозете. Изработен од пвц обложен со кадифе; Удобен за допир и лесен за чистење. Надувува и издува за погодност при патување; Разноврсен дизајн за совршена употреба додека спиете, лежите или седите. Дизајниран за крајна удобност на потколениците; го отстранува вишокот притисок од нозете, колковите и колената. Кадифе. Го подигнува горниот дел од телото додека спиете за полесно да дишете; Го Намалува рефлуксот на киселина и металоиди. Обезбедува удобно место за одмор на нозете. Изработен од пвц обложен со кадифе; Удобен за допир и лесен за чистење. Надувува и издува за погодност при патување; Разноврсен дизајн за совршена употреба додека спиете, лежите или седите. Дизајниран за крајна удобност на потколениците; го отстранува вишокот притисок од нозете, колковите и колената. Оската На Удобност висината на ногата клин перница се усогласува по природните кривини на потколениците отстранувајќи го вишокот притисок од нозете, колковите, колената и обезбедува удобно место за одмор на нозете додека спиете. Помага при отекување на нозете, проблеми со вените, лимфедем и повреди на нозете. Може да се користи за удобно потпирање на стапалата додека ГЛЕДАТЕ ТЕЛЕВИЗИЈА како перница за поддршка по операцијата или перница пред/по бременоста. Неговиот разноврсен дизајн е совршен за употреба додека спиете, лежите или седите за поддршка, кренете ги нозете и колената за да ги опуштите вратот, рамената, грбот и абнормалните стресови на телото. Подигнувањето на нозете може да помогне да се спречи стагнација на крв и проширени вени, не само што ќе ја намали болката од ногата, туку и ќе го одржи вашето тело во оптимална положба за подобро закрепнување. Изработен е од пвц од 0,25 милиметри. Дебелината е 0,45 милиметар по собирањето. Оваа перница во боја на капучино има димензии 24 "на 20"на 10".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата