ЈУЕСФЗ Берберска Торбичка За Ножици Футрола Со Појас За Фризери Алатки Салон За Коса Стилист За Коса Ножици Држач За Половината Торба За Торба За Салони Торба За Ал

ЈУЕСФЗ Берберска Торбичка За Ножици Футрола Со Појас За Фризери Алатки Салон За Коса Стилист За Коса Ножици Држач За Половината

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

✄Премиум Материјал : Убав и моден дизајн. Анти-притисок и против брчки; водоотпорен и двослоен дизајн, издржлив за употреба. 5 џебови со ножици и 1 главен џеб (за чешли, клипови за фризерски салони, итн.). Отстранлив Појас со Клип, удобно се Вклопува околу половината. Издржлива торба за ножици, Помогнете да ги задржите вашите најважни алатки на ваша страна. Минималистички стил, заштеда на простор, висок капацитет. ✄Премиум Материјал : Убав и моден дизајн. Анти-притисок и против брчки; водоотпорен и двослоен дизајн, издржлив за употреба. 5 џебови со ножици и 1 главен џеб (за чешли, клипови за фризерски салони, итн.). Отстранлив Појас со Клип, удобно се Вклопува околу половината. Издржлива торба за ножици, Помогнете да ги задржите вашите најважни алатки на ваша страна. Минималистички стил, заштеда на простор, висок капацитет. Користи повеќе џебови и голем капацитет за лесно складирање и класификација на опремата.Повеќе слоеви се особено дизајнирани да организираат некои мали алатки, како што се ножици, шноли и чешли.Опис : Отстранлив Појас со Клип, удобно се Вклопува околу половината.Може да собере 5 парчиња ножици, чешли и повеќе алатки за коса;Одличен Подарок за стилисти за коса, Алатките не се вклучени.Одржува се што е организирано.Карактеристики : 100% Сосема нов и квалитетен !Материјал : СТП.Големина : 14*21*11см.Пол : Мажи Жени.Стил : торба За Рамо,торба за половината.Можете да ставите ножици, чешли итн.Пакувањето е ограничено на : 1 х Берберска Торба За Половината✄Костум За : футрола за професионални салони за бербери за држење машинки за сечење коса, чешли,ножици, ножици, салонски алатки или четки за шминка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата