УКД Пулабо Убав Дизајнпразни Контејнери За Цевки За Сјај За Усни Крем Тегли Самостојна Алатка За Шминкање Транспарентен Мелем За Усни Шише За Полнење, Розова

УКД Пулабо Убав Дизајнпразни Контејнери За Цевки За Сјај За Усни Крем Тегли Самостојна Алатка За Шминкање Транспарентен Мелем

Достапно за вашата нарачка
DEN 644.80
Залиха:

Големина : 5мл. Може да се користи и за замена на скршени цевки за сјај за усни. Малата и лесна големина е лесна и удобна за носење и складирање. НАПРАВЕТЕ САМИ свој сјај за усни користејќи состојки по ваш избор со овие лесни за употреба цевки. Пулабо Убав Дизајнпразни Контејнери За Цевки За Сјај За Усни Крем Тегли Самостојна Алатка За Шминкање Проѕирен Мелем За Усни Шише За Полнење, Розово. НАПРАВЕТЕ САМИ свој сјај за усни користејќи состојки по ваш избор со овие лесни за употреба цевки. Може да се користи и за замена на скршени цевки за сјај за усни. Пакет Вклучувајќи 1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата