Ултра мека пена ушни приклучоци за откажување на бучава за спиење 10 парчиња NRR 33DB Намалување на бучава Неискрено засадување на еднократно со употреба на уши

Ултра мека пена ушни приклучоци за откажување на бучава за спиење 10 парчиња NRR 33DB Намалување на бучава Неискрено засадување

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

[Порозна структура] Нашите ушни приклучоци имаат порозна структура и повеќе воздушни дупки од слични производи. Колку повеќе воздушни дупки, толку подобро е звучната изолација и ефектот на намалување на бучавата, го прават најдобриот ушите да го блокираат 'рчењето. [Имитација на дизајн на ушите на ушите] Нашите ушни приклучоци за намалување на бучавата се дизајнирани да го имитираат ушниот канал, го прави совршено да одговара на вашиот ушен канал, така што нема да се чувствувате непријатно дури и да ги носите долго време. [60 секунди Време на враќање] Добри приклучоци за спиење треба да бидат комбинација на голема густина и одлична пластичност. Стандардот за мерење на овие две својства е хронично време на враќање. Времето на враќање на нашиот приклучок за уво е до 60 секунди, околу двојно повеќе од другите производи, што ви овозможува да добиете подобро намалување на бучавата. [Подготвување и еднократно] Нашите ушни приклучоци за снимање се мијат и се користат за еднократно, се препорачува да ги избришете со влажна крпа, а потоа да се стават на вентилирано место за сушење. Повторната употреба ја заштедува околината додека го намалува вашиот финансиски стрес. [Што добивате] 10 парчиња ултра меки ушни приклучоци и преносен случај за патување. Одлично за спиење, работа, учење, патување или на кое било место што ви треба мир. Ако имате загрижени прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. [Порозна структура] Нашите ушни приклучоци имаат порозна структура и повеќе воздушни дупки од слични производи. Колку повеќе воздушни дупки, толку подобро е звучната изолација и ефектот на намалување на бучавата, го прават најдобриот ушите да го блокираат 'рчењето. [Имитација на дизајн на ушите на ушите] Нашите ушни приклучоци за намалување на бучавата се дизајнирани да го имитираат ушниот канал, го прави совршено да одговара на вашиот ушен канал, така што нема да се чувствувате непријатно дури и да ги носите долго време. [60 секунди Време на враќање] Добри приклучоци за спиење треба да бидат комбинација на голема густина и одлична пластичност. Стандардот за мерење на овие две својства е хронично време на враќање. Времето на враќање на нашиот приклучок за уво е до 60 секунди, околу двојно повеќе од другите производи, што ви овозможува да добиете подобро намалување на бучавата. [Подготвување и еднократно] Нашите ушни приклучоци за снимање се мијат и се користат за еднократно, се препорачува да ги избришете со влажна крпа, а потоа да се стават на вентилирано место за сушење. Повторната употреба ја заштедува околината додека го намалува вашиот финансиски стрес. [Што добивате] 10 парчиња ултра меки ушни приклучоци и преносен случај за патување. Одлично за спиење, работа, учење, патување или на кое било место што ви треба мир. Ако имате загрижени прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата