Умерико Турција Ден на благодарноста држачи за тенџериња поставени 2 парчиња, постери за кујнски декор, чиста памучна нишка ткаат ситници за топли јадења/садови 20217

Умерико Турција Ден на благодарноста држачи за тенџериња поставени 2 парчиња, постери за кујнски декор, чиста памучна нишка

Достапно за вашата нарачка
DEN 1484.80
Залиха:

❤2 парчиња Постави : 1 тавче триверт од дијаметар од 9,45 инчи, 1 придружник со дијаметар од 7 инчи. And Handcraded Potholders : Душеците од тенџере се ткаени од 100% памучно јаже, што не само што е еколошки, туку ги прави и овие топли душеци повеќе термички изолирани и отпорни на абење, не-лизгачки, меки и апсорбирани. Gratestrong Заштита : држачите за памучни тенџере можат да издржат висока температура до 428 ℉ (220 ℃). Добро може да ја заштити вашата трпезариска маса, мебел или кујнски countertops од оштетување, гребнатини, продолжување на услужниот век на вашата маса. Multmulti Цел : Трбелите на ткаенината од памук се одлични за заштита и украсување прибор за јадење, чинии, тави, садови, чинии, чајни, чаши, чаши, вазни и пепелници, итн. Вашата кујна убаво, но и да бидете уникатен подарок за пријателите или семејството. Совршено за подароци за роденден, подароци за Денот на мајката, подароци за празници, Божиќни подароци, домаќинство и многу повеќе. ❤2 парчиња Постави : 1 тавче триверт од дијаметар од 9,45 инчи, 1 придружник со дијаметар од 7 инчи. And Handcraded Potholders : Душеците од тенџере се ткаени од 100% памучно јаже, што не само што е еколошки, туку ги прави и овие топли душеци повеќе термички изолирани и отпорни на абење, не-лизгачки, меки и апсорбирани. Gratestrong Заштита : држачите за памучни тенџере можат да издржат висока температура до 428 ℉ (220 ℃). Добро може да ја заштити вашата трпезариска маса, мебел или кујнски countertops од оштетување, гребнатини, продолжување на услужниот век на вашата маса. Multmulti Цел : Трбелите на ткаенината од памук се одлични за заштита и украсување прибор за јадење, чинии, тави, садови, чинии, чајни, чаши, чаши, вазни и пепелници, итн. Вашата кујна убаво, но и да бидете уникатен подарок за пријателите или семејството. Совршено за подароци за роденден, подароци за Денот на мајката, подароци за празници, Божиќни подароци, домаќинство и многу повеќе. Држачи за тенџере ситници 2 парчиња, постери за кујни, 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, тенџере. Платно или рачно миење во ладен сапун вода и суво на воздухот. Ние секогаш даваме се од себе за да обезбедиме најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент, многу ви благодарам! Имај убав ден!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата