Уметност Карни потпишана клима за прицврстувачи Ед Нортон Меден месец Ретки JSA - Автограмирана МЛБ уметност

Уметност Карни потпишана клима за прицврстувачи Ед Нортон Меден месец Ретки JSA - Автограмирана МЛБ уметност

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирана МЛБ уметност. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирана МЛБ уметност. Арт Карни потпишана со ракави за прицврстувачи Ед Нортон меден месец ретки JSA Ако производот е непотпишан или не е користен во игра, нема да биде вклучен холограм, меморија за глава. Меморијабилии во Бруклин Доџерс.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата