Унисекс Грди Божиќни Џемпери Новина 3Д Графички Дуксер Подароци За Мажи Женски Екипаж Со Долги Ракави Смешен Пуловер

Унисекс Грди Божиќни Џемпери Новина 3Д Графички Дуксер Подароци За Мажи Женски Екипаж Со Долги Ракави Смешен Пуловер

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

: 2 X-Големи НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 125cm/49.36" Ракав : 71cm/27. +Стил овој женски врв е толку трендовски и симпатичен, можете да ги спарите овие кошули со фармерки и чизми, толку удобен изглед!Основен стил, лесен за совпаѓање со што било, одличен за викенд, работа,училиште,спорт, дружење или секојдневно секојдневно носење.74" Рамо : 58. : Мали НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 107cm/42.06" Должина : 74.33" Големина. : X-Мали НАС : 2 велика БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Биста : 101cm/39. затворање.05" Рамо : 4643.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата