Универзален климатик далечински управувач Заменете го Gree YBOF YB1FA YB1F2 YBOF2

Универзален климатик далечински управувач Заменете го Gree YBOF YB1FA YB1F2 YBOF2

Достапно за вашата нарачка
DEN 162.56
Залиха:

Квалитетот на производот е добар. Ние сме професионални електронски компоненти и производител на модули. Можете да пребарувате клучни зборови во нашата продавница. Верувам дека можете да ги најдете модулите што ви се потребни. Време на испорака на САД и Канада : 6-24 дена (може да се следи), - Ние нудиме забрзана услуга за испорака : 3-8 дена. (Исклучувајќи време за ракување). Ако износот на нарачката над 150 УСД, ние ќе користиме забрзана испорака услуга бесплатно. Секое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме. Ние вложуваме максимални напори да им обезбедиме на клиентите задоволителна услуга. Квалитетот на производот е добар. Ние сме професионални електронски компоненти и производител на модули. Можете да пребарувате клучни зборови во нашата продавница. Верувам дека можете да ги најдете модулите што ви се потребни. Време на испорака на САД и Канада : 6-24 дена (може да се следи), - Ние нудиме забрзана услуга за испорака : 3-8 дена. (Исклучувајќи време за ракување). Ако износот на нарачката над 150 УСД, ние ќе користиме забрзана испорака услуга бесплатно. Секое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме. Ние вложуваме максимални напори да им обезбедиме на клиентите задоволителна услуга. Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.1. Далечинскиот управувач е погоден за Gree YBOF и исто така е погоден за други модели.2. Ниската потрошувачка на енергија ја прави моќноста да биде доволна за да работите на далечина.3. Екранот е удобен и лесен за ракување и не е потребно програмирање или поставување.4. Овој далечински управувач со целосни функции и удобен допир ќе ви донесе уживање во максимална мерка.5. Вградените функции на часовникот и тајмерот се практични за дневна употреба.6. Преносна големина го олеснува и удобно зафатот. Спецификации : Боја : белци : 43 × 122 × 19мм/1,69 × 4,80 × 0,75in (приближно) Компатибилен модел : За YBOF YB1 FA YB1 F2 YBOF1 YBOF2 YBOFB Y502 KQUANTITY : 1 PC Note : 1.Transition : 1 CM = 10mm = 0.39inch 2. Ве молиме, дозволете грешка од 0-1cm поради рачно мерење. Pls проверете дали не ви пречи пред да понудите. 3. Да се ​​направи разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодарам! Пакетот вклучува : (без пакет за малопродажба) 1 x Далечински управувач (батериите не се вклучени).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата