Универзален ротирачки автомобил за монтирање на прозорецот на шофершајбната на шофершајбната за прозорецот на прозорецот за AT & T LG Thrill 4G, LG Thrive, LG Xpression, Microsoft Kin One GSM,

Универзален ротирачки автомобил за монтирање на прозорецот на шофершајбната на шофершајбната за прозорецот на прозорецот за

Достапно за вашата нарачка
DEN 1408.00
Залиха:

Универзален прилагодлив и ротирачки држач за автомобили. Флексибилната рака може да се прилагоди на кој било агол за лесно гледање. 360 степени за ротирање на држачот за поддршка за да можете да го користите вашиот телефон хоризонтално или вертикално. Погодното вшмукување чаша се придава безбедно на шофершајбната на вашиот автомобил. Брзо издание на едно копче. Компактен и лесен дизајн. Екстра-фирма Gooseneck апсорбира вибрации, обезбедувајќи стабилна околина за гледање. Силната и флексибилна рака се спротивставува на вибрациите и може да се прилагоди на различни агли за лесно гледање. Компатибилен со мобилните телефони, PDA, i Pods и други рачни уреди со различни големини. Прилагодливи раце за поддршка на странично зафаќање и флексибилен пиедестал на гушавост, корисниците можат безбедно и безбедно да ја прикачат својата PDA на шофершајбната на кое било возило без употреба на неуредни лепила. Универзалниот комплет за монтирање на шофершајбната овозможува монтирање на вашиот мобилен телефон, PDA и PDA телефон на шофершајбната на вашиот автомобил, SUV или камион додека возите. Погодно се монтира на шофершајбната преку чаша за вшмукување. Купот за вшмукување на заклучување обезбедува стабилна и безбедна приврзаност кон шофершајбната. Целосно прилагодливи брави на раката во која било позиција без да опаѓаат или да се караат. Вашиот уред може да се монтира на држачот или вертикално или хоризонтално, што го прави овој држач за автомобили практично да одговара на секој уред што сакате да го монтирате во вашиот автомобил. Држачот за меко ослободување го ослободува вашиот уред со притискање на копчето полека, што ве спречува да го испуштите уредот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата