Универзална 00164 гумени ленти со големина

Универзална 00164 гумени ленти со големина

Достапно за вашата нарачка
DEN 580.48
Залиха:

Големина 64. 350 опсези. 1-lb. Кутија. 3-1/2 "L x 1/4" W x 1/32 мерач (дебелина). Универзална 00164 гумени ленти со големина. Универзална 00164 гумени ленти со големина. Гумени ленти со општа намена за дома или канцеларија. Приближно броење : 320 Големина : 64 Должина : 3 1/2 часот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата