Универзитетска Јакна Со санки Бејзбол Летерман Јакна - Волна И Кожна Унисекс Кошаркарска Јакна Со Врвен Квалитет

Универзитетска Јакна Со санки Бејзбол Летерман Јакна - Волна И Кожна Унисекс Кошаркарска Јакна Со Врвен Квалитет

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Тело од акрилна волна со врвен квалитет со вистински кожни ракави од крава и за одржување на температурата на телото умерена. Долги години ги правиме извонредните Универзитетски Јакни, Летермански Јакни, Бејзбол Јакни и Кошаркарска јакна. Затворање на копчето. Сите наши летермански јакни во нов стил се ажурираат според стандардната големина НА САД. ️ € [МОДА КРОЕЊЕ] : Контраст долги кожни ракави и волна тело, бенд јака, манжетни и два крст исклучителни странични џебови. Затоа, подобро консултирајте се со табелата со големини пред да ја нарачате нашата автентична Универзитетска Јакна во Американски стил за поединци, тимови, клубови и групи. Волна, Кожа. Sledwise Е Меѓународен производител и трговец на облека што користи најдобра волна и кожа за да обезбеди издржливост на неверојатните Универзитетски Јакни што ги правиме. ?[ ТКАЕНИНА СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ] : ние ги изработуваме нашите Универзитетски јакни материјали за подебели и поудобни користејќи волна со врвен квалитет и кожа од говедска кожа со отворање/ затворање на копчињата во традиционален стил. Нашиот класичен традиционален стил метално копче е лесно да се стави и исклучи. Тело од акрилна волна со врвен квалитет со вистински кожни ракави од крава и за одржување на температурата на телото умерена.Волна, Кожа. ? [УДОБНО И МЕКО] : Нашите бејзбол и кошаркарски јакни се Ултрамодерни и лесни, најдобри активни палта За Пролет и season сезона внатрешно или надворешно носење. Дури и за парче сомнеж, стапете во контакт со нашиот тим за лично задоволство. Колку и да е вашата околина фасцинирана од изгледот и фината нејасна постава на Нашата Универзитетска Јакна, нејзината внатрешност е уште поудобна за мазно и пријатно вклопување. Миење Раце Само. € [100% ЗАДОВОЛСТВО на КЛИЕНТИТЕ] : ние испорачуваме ништо помалку од врвен квалитет, цврсто веруваме во задоволството на примарниот клиент и не издржуваме несреќен клиент. Нашата Модна Летерманска Јакна Со Санки за мажи и жени е привлечна и лесна, има долга издржливост и погодна за секојдневна и спортска облека. Дури и за парче сомнеж, стапете во контакт со нашиот тим за лично задоволство. Нашата визија е да ја донесеме вистинската Американска иконска мода директно на клиентите и нудиме широк спектар на бои и големини за покривање на тимови и клубови низ целиот свет. Мекиот и удобен заострен појас со пруги и манжетните за најдобро поставување. ? [ГОЛЕМИНА] : Големината На Унисекс одговара на мажи и жени ОД ГОЛЕМИНИ XS ДО 3 XL во 5 бои. ?[ ТКАЕНИНА СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ] : ние ги изработуваме нашите Универзитетски јакни материјали за подебели и поудобни користејќи волна со врвен квалитет и кожа од говедска кожа со отворање/ затворање на копчињата во традиционален стил. Носете го за време на училиште играјте спортски бејзбол, кошарка итн. Нашата Универзитетска Јакна во Американски стил е трендовска мода која исто така ви дава поглед на фасцинантна класична Американска мода во мода. Нашите неверојатно дизајнирани јакни во софистицирани контрасти во боја и луксузни материјали ќе ве натераат да се фокусирате на вниманието. Вашата современа мода ќе се спои со традиционалните Американски вибрации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата