УНСУЈУ Аниме Параноја Агент за микрофибер крпа за брзо сушење Супер апсорбирачки меки рачни крпи за модни рачни крпи 16x31.5in

УНСУЈУ Аниме Параноја Агент за микрофибер крпа за брзо сушење Супер апсорбирачки меки рачни крпи за модни рачни крпи 16x31.5in

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Микрофибер (85% полиестер, 15% полиамид). На пешкирот има мрежење на тока, што е погодно за виси и сушење на воздухот. ПВЦ торбата за пакување е опремена со карабинер, што е погодно за складирање и носење. Пешкирот доаѓа со специјална торба за пакување и тока за пешачење за лесно пакување и виси. Може да се обеси насекаде за брзо сушење на воздухот. Лесна и мала, можете лесно да ја вклопите вашата крпа во вашата торба за теретана или ранец. Планинарската тока на торбата може да биде прикачена или натоварена во вашата торба. Погодно за кампување на отворено, пешачење, спорт, плажа, патување, салата, јога, бањата, сауна, домашна употреба, пливање, дури и подарок за домаќинство. Уживајте во безброј можности. Машината што се мие, мие пред прва употреба, само миење на рацете или миење на машината, суво на воздухот. Не бели. Микрофибер (85% полиестер, 15% полиамид). На пешкирот има мрежење на тока, што е погодно за виси и сушење на воздухот. ПВЦ торбата за пакување е опремена со карабинер, што е погодно за складирање и носење. Пешкирот доаѓа со специјална торба за пакување и тока за пешачење за лесно пакување и виси. Може да се обеси насекаде за брзо сушење на воздухот. Лесна и мала, можете лесно да ја вклопите вашата крпа во вашата торба за теретана или ранец. Планинарската тока на торбата може да биде прикачена или натоварена во вашата торба. Погодно за кампување на отворено, пешачење, спорт, плажа, патување, салата, јога, бањата, сауна, домашна употреба, пливање, дури и подарок за домаќинство. Уживајте во безброј можности. Машината што се мие, мие пред прва употреба, само миење на рацете или миење на машината, суво на воздухот. Не бели. Ова не е традиционална крпа. Во споредба со обичните крпи на плажа, нашите лесни крпи за плажа се полесни и потенки. Така што е погодно да се спакува и носи - големината на летниот фустан кога се тркала за патување, кампување, пешачење. Нашите лесни крпи за плажа за спортски патувања ќе ви донесат прекрасно патување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата