УРБАН ОКЛОП ОПРЕМА УАГ Нато Еко Часовник Бенд Компатибилен со Apple Watch 49/45/44/42mm Графит Пакет Со Калено Стакло Штит Плус Заштитник На Екранот За Ултра 49mm

УРБАН ОКЛОП ОПРЕМА УАГ Нато Еко Часовник Бенд Компатибилен со Apple Watch 49/45/44/42mm Графит Пакет Со Калено Стакло Штит Плус

Достапно за вашата нарачка
DEN 255.84
Залиха:

[Пакет] (1) UAG Нато Еко Часовник Бенд Компатибилен Со Apple Watch 49/45/44/42mm За Iwatch Серија Ултра/SE2/8/1-7/СЕ (Графит/Црна) Големини На Часовници : 49мм / 45мм / 44мм / 42мм. Одговара на големината на мин зглоб 125мм, одговара на максималната големина на зглобот 208мм. [Стаклен Штит] Компатибилен Со Apple Watch Ultra 49mm. Висококвалитетното премиум двојно зајакнато стврднато стакло помага да се заштити екранот на часовникот од секојдневни случајни гребнатини и пукнатини. Црна граница го опкружува заштитникот на екранот за беспрекорно мешање со екранот на уредот. [Стаклен Штит] вклучена алатка за Апликатор и комплет за чистење за да можете лесно да го инсталирате заштитникот на стаклениот екран дома. [Пакет] (1) UAG Нато Еко Часовник Бенд Компатибилен Со Apple Watch 49/45/44/42mm За Iwatch Серија Ултра/SE2/8/1-7/СЕ (Графит/Црна) Големини На Часовници : 49мм / 45мм / 44мм / 42мм. Одговара на големината на мин зглоб 125мм, одговара на максималната големина на зглобот 208мм. [Стаклен Штит] Компатибилен Со Apple Watch Ultra 49mm. Висококвалитетното премиум двојно зајакнато стврднато стакло помага да се заштити екранот на часовникот од секојдневни случајни гребнатини и пукнатини. Црна граница го опкружува заштитникот на екранот за беспрекорно мешање со екранот на уредот. [Стаклен Штит] вклучена алатка за Апликатор и комплет за чистење за да можете лесно да го инсталирате заштитникот на стаклениот екран дома. Нашиот дизајн инспириран Од Нато, но со ЕКО пресврт НА УАГ. Сепак, со дизајнерските карактеристики што ги знаете и ги сакате како повеќекратно поминување за дополнителна безбедност на ременот. Одликувајќи се со најлонски ремени со висока јачина од 100% ПОВТОРУВАЊЕ, рециклирана ткаена етикета и хардвер за обичај од нерѓосувачки челик што може да се рециклира. Сега во поширок, поцврст и стилски дизајн кој лесно се префрла од канцеларија во теретана. Со ременот На Нато еко, сега можете да направите мала промена без да жртвувате ништо за да бидете еко-свесни. Сега во комплет Со Стаклен Штит УАГ Плус Заштитник На Екранот За Ултра 49мм.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата