Јутагос 50 парчиња Јп Бело Проѕирно Шише Со Капалка, 15 мл Мали Шишиња За Капки За Уста Празно Шише Со Течност За Очи Што Може Да Се Исцеди Бело капаче

Јутагос 50 парчиња Јп Бело Проѕирно Шише Со Капалка, 15 мл Мали Шишиња За Капки За Уста Празно Шише Со Течност За Очи Што Може

Достапно за вашата нарачка
DEN 190.24
Залиха:

€ Капацитет-15мл капалка Шише. Пакетот вклучува 50 парчиња Шише Со Капалка За Очи. Доволно количество за задоволување на вашите потреби. ●Безбедно Складирање-Празните Шишиња За Капење што Може Да се Исцедат содржат три дела, тело На шишето, Внатрешно капе, заштитно капаче со навој, добро запечатување, безбедно и отпорно на истекување, погодно за патување. €Материјал q-Контејнерот За Течни Капки За Очи е изработен од висококвалитетна јп пластика со добра флексибилност. Лесно се стиска и контролира течноста. Приклучокот за капење е отстранлив, така што лесно се чисти темелно и лесно се полни со течност. ●Лесен За Употреба-Капалката може да дистрибуира совршена количина течности секој пат кога нежно ќе ја стиснете. ●Чувајте Ги сите Ваши Есенцијални Течности Q - Капка шишиња одлично за капки за очи, лесни масла, боја, суштина, електронски цигари, солен раствор и така натаму. Совршен за патување, и погодно се вклопува во вашата чанта. € Капацитет-15мл капалка Шише. Пакетот вклучува 50 парчиња Шише Со Капалка За Очи. Доволно количество за задоволување на вашите потреби. ●Безбедно Складирање-Празните Шишиња За Капење што Може Да се Исцедат содржат три дела, тело На шишето, Внатрешно капе, заштитно капаче со навој, добро запечатување, безбедно и отпорно на истекување, погодно за патување. €Материјал q-Контејнерот За Течни Капки За Очи е изработен од висококвалитетна јп пластика со добра флексибилност. Лесно се стиска и контролира течноста. Приклучокот за капење е отстранлив, така што лесно се чисти темелно и лесно се полни со течност. ●Лесен За Употреба-Капалката може да дистрибуира совршена количина течности секој пат кога нежно ќе ја стиснете. ●Чувајте Ги сите Ваши Есенцијални Течности Q - Капка шишиња одлично за капки за очи, лесни масла, боја, суштина, електронски цигари, солен раствор и така натаму. Совршен за патување, и погодно се вклопува во вашата чанта. Опис На производот Материјала : Јп Боја : Бела Проѕирна Бела Апликација : Наменета За патување И може да се користи за издавање и складирање на повеќето течности. Одлично за растворувачи, лесни масла, лепак, боја, суштина, е-течност, е-сок, капки за очи, солен раствор, алкохол итн. Капалката може добро да се контролира капе течност, малиот врв на иглата може лесно да го контролира протокот на течност, може да се отстрани кога не ви треба. Забелешка : 1. Не може да се користи за чување на пијалоци и храна. 2. Не може да се користи за корозивна течност, силна киселина и алкална течност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата