UTCNVV Силиконски Часовник Рачен Ремен за 18мм 20мм 22мм Универзална Замена На Нараквица Фитнес Спорт Нараквица Паметни Часовници

UTCNVV Силиконски Часовник Рачен Ремен за 18мм 20мм 22мм Универзална Замена На Нараквица Фитнес Спорт Нараквица Паметни Часовници

Достапно за вашата нарачка
DEN 1070.40
Залиха:

Земја Како Што Е Означено. *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. * Изработен од квалитетен органски силика гел, еколошки и здрав, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата