UXCELL 2 PCS 10 Позиции Двојни реда 600V 15A Wireичен БАРИЕР БЛОК ТЕРМИНАЛНА лента TB-1510L

UXCELL 2 PCS 10 Позиции Двојни реда 600V 15A Wireичен БАРИЕР БЛОК ТЕРМИНАЛНА лента TB-1510L

Достапно за вашата нарачка
DEN 135.84
Залиха:

Оценета вредност : 600 V 15 A; Полјаци : 10 позиција, двоен ред; Количина на терминал : 20. Отстранлив чиста пластична изолациска обвивка спречува случајно контакт со терминалите. Волумен -Мал, добра електрична спроводливост, форма на затворен водич за завртки, не само што може погодно да работи, туку и спречува да испадне завртката. Се користи за жици за поврзување на домашни уреди, електронски кола, машини, итн. Содржина на пакет : 2 парчиња x 600 V 15 A 10 Позиција со двојна реда бариера блок терминал. Оценета вредност : 600 V 15 A; Полјаци : 10 позиција, двоен ред; Количина на терминал : 20. Отстранлив чиста пластична изолациска обвивка спречува случајно контакт со терминалите. Волумен -Мал, добра електрична спроводливост, форма на затворен водич за завртки, не само што може погодно да работи, туку и спречува да испадне завртката. Се користи за жици за поврзување на домашни уреди, електронски кола, машини, итн. Содржина на пакет : 2 парчиња x 600 V 15 A 10 Позиција со двојна реда бариера блок терминал.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата