Uxcell 3D печатач умираат пролет, 2 парчиња 12мм OD 20мм долги спирално печатење со средно оптоварување со компресија за компресија, умираат извори за електричен дел од 3Д ?

Uxcell 3D печатач умираат пролет, 2 парчиња 12мм OD 20мм долги спирално печатење со средно оптоварување со компресија за компресија,

Достапно за вашата нарачка
DEN 132.48
Залиха:

Дијаметар на дупка (надворешен дијаметар) : 12мм/0,47 "; внатрешен дијаметар (толеранција +0,5мм) : 6мм/0,24"; Бесплатна должина : 20мм/0,79 "(+/- 2mm); максимална стапка на компресија : 32%. Боја : црвена; тип на оптоварување : средно оптоварување; материјал : 65мн;. Правоаголен дел, дизајн на затворен крај. Спрингвите на умирање првенствено се користат во Опрема за машини за умирање, за пластична инјекција 3 D Електричен дел од печатачот. Направен од материјал од 65 милиони, површината е црвена боја, не е лесна за 'рѓа и потрајна. Содржина на пакет : 2 парчиња x компресија умираат пролет. Дијаметар на дупка (надворешен дијаметар) : 12мм/ 0,47 "; Внатрешен дијаметар (толеранција +0,5мм) : 6мм/0,24 "; бесплатна должина : 20мм/0,79" (+/- 2mm); Максимална стапка на компресија : 32%. Боја : црвена; Тип на оптоварување : средно оптоварување; Материјал : 65mn ;. Правоаголен дел, дизајн на затворен крај. Изворите на умирање првенствено се користат во опрема за машини за умирање, за електричен дел од пластична инјекција 3 D печатач. Направено од материјал од 65 милиони, површината е црвена боја, не е лесна за 'рѓа и потрајна. Содржина на пакет : Компресија од 2 парчиња x умираат пролет. Опис : 1. Правоаголен дел, дизајн на затворен крај. Изворите на умирање првенствено се користат во опрема за машини за умирање, за електричен дел од пластична инјекција 3 D печатач.2. Опсегот на вчитување на изворите на умирање во различни бои (од најлесно оптоварување до екстра тежок товар) : жолта, црвена, црвена, зелена, кафеава.3. Направена од материјал од 65 метри, површината е црвена боја, не е лесна за 'рѓа, потрајна. Спецификација : Име на производ : Компресија умира пролет тип : средно оптоварување : дијаметар на црвена боја (надворешен дијаметар) : 12мм/0,47 "Внатрешен дијаметар (толеранција +0,5 ммм ) : 6mm/0.24 "Бесплатна должина : 20мм/0,79" (+/- 2mm) Максимална стапка на компресија : 32%Материјал : 65mnpackage Содржина : 2pcs x компресија умира пролет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата