UXCELL® D-SUB DB15 BECKOUT BOALD CONNECTOR 15 PIN 3-ROW Адаптер за терминал без лемење на порта на порта со ореви за позиционирање

UXCELL® D-SUB DB15 BECKOUT BOALD CONNECTOR 15 PIN 3-ROW Адаптер за терминал без лемење на порта на порта со ореви за позиционирање

Достапно за вашата нарачка
DEN 271.84
Залиха:

Конектори : VGA 15 пински машки 15 пински 3+4 3+6 3+9 терминален блок ;. Големина : 56x32x18mm (lxwxh) /2.2x1.26x0.71 инч; Тип на монтирање : Ореви за позиционирање. Овој адаптер за развод е без лемење. Не е потребно лемење или стегање. Poardицата е отпечатена со број на жица што е погодно за брзо жици. Одборот за појава може да се користи за опрема за автоматска контрола, опрема за индустриска контрола, каса, машина за контрола на данок, компјутер, итн. Спецификации : Конектори : VGA 15 пински машки 15 пинови 3+4 3+6 3+9 Терминал блокиза : 56x32x18mm ( Lxwxh) /2.2x1.26x0.71 Инчмантинг Тип : Позиционирање на орев на пин : 15 Number Row : 3 Color : Црн карактеристики : Овој адаптер за пробивање е без лемење. Не е потребно лемење или затегнување. 1 x Збег табла.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата