Uxcell M5x8mm 304 Не'рѓосувачки челик копче за глава Хекс -приклучок капачиња завртки за завртки за 80 парчиња

Uxcell M5x8mm 304 Не'рѓосувачки челик копче за глава Хекс -приклучок капачиња завртки за завртки за 80 парчиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Содржина на пакетот : 80 (+/- 2%) ПЦС x копче за глава; Големина на низата : m5 x 8mm/0,2 "x 0,32" (d*l); Тип на погон : глава на капаче за капакот на штекерот. Стил на глава : глава на копче; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Име на производот : завртка за глава на копче. Тежина : 134g; Главна боја : сребрен тон; Тема на темата : 0,8мм. Вкупна должина : 10мм/0,4 "; Стил на конец : Целосна нишка. Големина на главата : 9 x 2mm/0,35" x 0,08 '' (D*H); Ширина на хексадецимален приклучок : 3мм/0,12 ". Содржина на пакет : 80 (+/- 2%) ПЦС x копче за глава; Големина на конецот : M5 x 8mm/0.2" x 0,32 "(D*L); Тип на погон : Хекс-капаче за приклучок Стил на глава : Глава на копчињата; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Име на производ : завртка за глава на копче. Тежина : 134g; Главна боја : сребрен тон; тема на темата : 0,8мм. Вкупна должина : 10мм/0,4 "; Стил на нишка : Целосно нишка. Големина на главата : 9 x 2mm/0,35 "x 0.08 '' (D*H); Hex Socket Sipth : 3mm/0,12". Дизајниран со 304 материјал од не'рѓосувачки челик.304 Материјал од не'рѓосувачки челик обезбедува сила и нуди добра отпорност на корозија во многу средини. Идеална за употреба во ограничени области каде што главата треба да биде црвена или под површината. Компонента за фиксирање, индустриски и градежни сврзувачки елементи. Во домашниот и канцеларискиот апарат, комуникациската опрема, собранието на бродот и друга индустрија за машини.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата