Uxzdx бања тоалетот за тоалетот од тоалетот од не'рѓосувачки челик, монтиран када туш туш кади за дома

Uxzdx бања тоалетот за тоалетот од тоалетот од не'рѓосувачки челик, монтиран када туш туш кади за дома

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Направен од врвен материјал од не'рѓосувачки челик, обезбедувајќи издржливост и сигурност, ја прави предметот сјаен, без 'рѓа, водоотпорна и корозија од дневна употреба. Добра решетка за складирање за вашата бања да ја направи вашата бања уредна и чиста. Лесен за инсталирање и отстранување. Совршено за бања, кујна, употреба на тоалети. Одлична идеја за подароци за мажи, жени, мама, дом и семејство и добар избор за Божиќ и Нова Година или друг фестивалски подарок. Опис Овој производ е изработен од врвен материјал, дизајниран со форма на триаголник, кој е совршен за бања, кујна, употреба на тоалети. Нерѓосувачки челик со висок квалитет, антикорозија, антируст, водоотпорен и траен за долгогодишна употреба. Лесно за инсталирање и отстранување, одлична идеја за подароци за мажи, жени, мама, дом и семејство и добар избор за Божиќ и Нова Година или друг подарок за фестивал. x 21 x 4,5 см. Пакуван, вклучително и 1 x полица за туширање, не се вклучени. Со таква полица за складирање, нема да има повеќе хаос во вашата бања.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата