V47ZA3P, VAR MOV 30VAC/38VDC 500A 51.7 V Tru-Дупка Радијална Најголемиот Дел

V47ZA3P, VAR MOV 30VAC/38VDC 500A 51.7 V Tru-Дупка Радијална Најголемиот Дел

Достапно за вашата нарачка
DEN 1663.36
Залиха:

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 8533.40.40.00 Автомобилски : Нема PPAP : Нема Технологија : Метал Оксид Варистор Напон (V) : 51.7 Максимална НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Напон (V) : 30 Максимална Оценка DC Напон (V) : 38 Стегање Напон (V) : 93 Струја На Стегање (А) : 5 Максимална Струја На Пренапони (А) : 500 ВРЕДНОСТ НА КАПАЦИТЕТОТ : 0,00259 УФ ЕНЕРГИЈА (Ј) : 4,5 МИНИМАЛНА работна температура (°c) : -55 максимална Работна Температура (°C) : 85 Пакување : Дијаметар На Рефус Производ (Мм) : 12,5 Длабочина На Производот (Мм) : 5 Висина На Производот (Мм) : 16 СТИЛ НА ОЛОВО : Радијално Монтирање : Низ Терминалот На Дупката (Мм) : 8,5.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата