Вацоал Женски Ла Фем Контурен Градник

Вацоал Женски Ла Фем Контурен Градник

Достапно за вашата нарачка
DEN 697.60
Залиха:

Шармантен и неодолив, Нашиот Градник За Маици Ла Фем е совршен избор за вашите секси врвови со длабоки деколте и романтичните прилики на кои може да ги носите. Беспрекорен Градник За Долна Жица. Рашири пена контурни чаши со четкани поставата за удобност. Низок центар за Нуркање. Рамка за везење. Трико назад. Целосно прилагодливи ремени. Плисиран лак акцент на центарот лак. Школка : 84% најлон, 16% спандекс. Увезени. Миење Раце Само. Чипка трим. Затворање на кука и очи одзади. Прилагодливи ремени. Поместена долна жица чаши. Шармантен и неодолив нашиот контурен градник ла фем е совршен избор за вашите секси врвови со длабоки деколте и романтичните прилики на кои може да ги носите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата