Вакауто Сребрена Решетка За Сушење Метална Решетка За Одвод На Садови 2 Нивоа Метална Решетка За Одвод Со Отстранлива Даска За Одвод За Кујнска Плоча Црна Решетка З

Вакауто Сребрена Решетка За Сушење Метална Решетка За Одвод На Садови 2 Нивоа Метална Решетка За Одвод Со Отстранлива Даска

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Садовите се заштитени со нелизгачки нозе и ограда околу плочата. решетка за садови со држач за даска за сечење. Може да складира многу садови и чинии внатре за да го одржува вашиот кујнски прибор чист. решетката за садови. Двослоен дизајн за складирање, повеќе предмети може да се чуваат за погодно сортирање, уредни и убави. решетката за сушење садови. Постојат кофи за стапчиња за јадење и вилушки, и полици за чаши за вода од двете страни, така што можете целосно да ги искористите полиците. држач за сушење метални плочи. железен материјал и боја по третман со висока температура, за безбеден и издржлив. држач за сушење метални плочи. Садовите се заштитени со нелизгачки нозе и ограда околу плочата. решетка за садови со држач за даска за сечење. Може да складира многу садови и чинии внатре за да го одржува вашиот кујнски прибор чист. решетката за садови. Двослоен дизајн за складирање, повеќе предмети може да се чуваат за погодно сортирање, уредни и убави. решетката за сушење садови. Постојат кофи за стапчиња за јадење и вилушки, и полици за чаши за вода од двете страни, така што можете целосно да ги искористите полиците. држач за сушење метални плочи. железен материјал и боја по третман со висока температура, за безбеден и издржлив. држач за сушење метални плочи. Опис Метална Решетка За Одвод На Садови Од 2 Нивоа Метална Решетка За Одвод Со Отстранлива Даска За Одвод За Кујнска Плоча Црни Карактеристики - Боја : Црна;- Материјал : Железо;- Големина : Прибл. 43 х 36 х 30 см/ 16. 93 х 14. 17 х 11. 81 инчи; - Решетка За Садови од 2 Нивоа-Елегантно дизајнирана да одговара на секој домашен декор и да помогне во организирањето на вашата кујна. - Материјали - нашиот подобрен квалитет на производот сигурно ќе задоволи и ќе обезбеди организациско решение за годините што доаѓаат!- Решетка за Сушење Садови со голема Големина - оваа голема решетка за сушење садови има капацитет за држење плочи, чинии и даска за сечење, - Лесно Поставување и Инсталирање-доаѓа со целиот хардвер за монтирање и поставување, следете ги вклучените упатства за да ја соберете решетката за садови. Пакет Вклучувајќи 1 х Решетката За Складирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата