Vanknight Jochui Xbox Серија S Тенок Конзола Контролори Кожата Налепници Винил Налепници Заврши За Xbox Серија S Конзола

Vanknight Jochui Xbox Серија S Тенок Конзола Контролори Кожата Налепници Винил Налепници Заврши За Xbox Серија S Конзола

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Ова е збир на винил материјал xbox серија s кожи за конзола и xbox серија s контролер кожата, не За Серија X конзола. Висококвалитетен винил материјал xbox серија s кожи, лесни за лепење и отстранување, не останаа гребнатини. Прецизно сечење xbox серија s заврши, лесен пристап за копчиња, контроли, конектори. Ница xbox серија е покритие. Заштитете ја целата конзола и контролори од прашина и гребнатини. Серијата с кожата доаѓа со 1 Xbox серија S конзола налепница (пред + назад) + 2 контролори кожата. Ова се налепници за винил кожи само за xbox серии s, не вклучувајќи и други додатоци од xbox серии како xbox серија s конзола или xbox серија s контролер. Добрата кожа од налепници не само што помага да ја заштитите вашата xbox конзола од прашина и гребнатини, туку и ја одржува конзолата за видео игри во добар изглед. Серија с налепница лесен за инсталирање и отстранување, нема да остане гребнатинка кога ќе се отстрани налепницата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата