Вантасо шише со вода изолирана мандала крпеница геометриска цветна двојна wallидна вакуумска колба чаша кригла 500 мл 17 мл за спортско пешачење

Вантасо шише со вода изолирана мандала крпеница геометриска цветна двојна wallидна вакуумска колба чаша кригла 500 мл 17 мл

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.84
Залиха:

❤ ❤ Том 500мл (17 мл), вакуумска изолација ефект за да се задржи водата да се загрее 50 ℃ или ладно под 10 ℃ за 8 часа, погоден за спорт, пешачење, пикник, шише за пиење за еднократна употреба или чаша за ладни денови. ❤ Подарок за специфичен ден-сладок, внимателен подарок за вашите пријатели и вашето семејство на Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, роденденот, свадбата, годишнината, ангажманот, Денот на вineубените, Денот на таткото, Денот на мајката или други фестивали. ❤ ❤ Техниката за надворешно и нанометарска печатење со двојно слој и техника на печатење на нанометар, носи прекрасен изглед на моделот. 17oz шише со вода без слама изолирана изолација метална метална двојна wallидна колба за вакуумско шише чаша за спортско пешачење со доказ за протекување на капакот и копчето за притискање широко уста Персонализирана декоративна за жени мажи момчиња девојчиња ❤ Том 500 мл (17 мл), ефект на вакуумска изолација за да се задржи Вода топла до 50 ℃ или ладно под 10 ℃ за 8 часа, погодна за спорт, пешачење, пикник, шише за пиење за еднократна употреба или чаша за ладни денови ❤ Материјал-Тело од шише од не'рѓосувачки челик 304 со капа за чаши, истекување на храна Доказ за затка за шише за внатрешни работи, шише со шише со широко и копче за притискање за подобар ефект на изолација, поголема погодност и безбедност ❤ Дизајн на двојна wallидна изолација - Внатрешен сад со двојно слој структура и висока вакуумска технологија за лапирање и бакарна обвивка од внатрешниот сад Подобар ефект на изолација ❤ Специфичен ден подарок-сладок, внимателен подарок за вашите пријатели и вашето семејство на Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, роденденот, свадбата, годишнината, ангажманот, Денот на вineубените, Денот на таткото, Денот на мајката или други фестивали. ❤ ❤ Материјал-Одделение за храна 304 тело од не'рѓосувачки челик со капа на чаша, доказ за истекување на храна, за стоп за шише, шише со шише со шише со шише и копче за притискање за подобар ефект на изолација, поголема погодност и безбедност. ❤ ❤ Техниката за надворешно и нанометарска печатење со двојно слој и техника на печатење на нанометар, носи прекрасен изглед на моделот. Design ❤ Design Дизајн на двојна wallидна изолација - Внатрешен сад со двојно слој структура и висока технологија за вакуумско ладење и бакарна обвивка од внатрешниот сад сочинуваат подобар ефект на изолација.❤ ❤ Том 500мл (17 мл), вакуумска изолација ефект за да се задржи водата да се загрее 50 ℃ или ладно под 10 ℃ за 8 часа, погоден за спорт, пешачење, пикник, шише за пиење за еднократна употреба или чаша за ладни денови. Design ❤ Design Дизајн на двојна wallидна изолација - Внатрешен сад со двојно слој структура и висока технологија за вакуумско ладење и бакарна обвивка од внатрешниот сад сочинуваат подобар ефект на изолација. ❤ ❤ Материјал-Одделение за храна 304 тело од не'рѓосувачки челик со капа на чаша, доказ за истекување на храна, за стоп за шише, шише со шише со шише со шише и копче за притискање за подобар ефект на изолација, поголема погодност и безбедност. ❤ Подарок за специфичен ден-сладок, внимателен подарок за вашите пријатели и вашето семејство на Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, роденденот, свадбата, годишнината, ангажманот, Денот на вineубените, Денот на таткото, Денот на мајката или други фестивали.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата