Васа Каса Ултра-Длабоко 30 Унци Чинии За Супа, Големи Чинии Со Житни Култури, Керамички Чинии За Сервирање Поставени За Кујна, Ориз, Тестенини, Салата, Овесна Каша и Т?

Васа Каса Ултра-Длабоко 30 Унци Чинии За Супа, Големи Чинии Со Житни Култури, Керамички Чинии За Сервирање Поставени За Кујна,

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.84
Залиха:

Капацитет : 30 Унци. Големина : 5,7"(Ш) х 3,4"(Ч). Количина : 4 Пакувања. Чинии Со житни култури со голем Капацитет - овие големи чинии за салата од 30 унци се со димензии 5,7"(Ш) х 3,4"(Ч). Овој комплет чинии е задолжителен за вашата кујна и е совршена големина за житарки, овесна каша, супа, салата, тестенини, ориз, тестенини, гумбо и без истурање. Комплет чинии За Супа Со врвен Квалитет - овие големи чинии за сервирање се направени од врвна каменина. Тие се безбедни за замрзнувачот, машината за миење садови и микробрановата печка. Цврстиот материјал ја блокира апсорпцијата на влага и спречува пукање. Лесен за користење и Модерен Дизајн-вистинската тежина и дебелина ги прават овие чинии за супа удобни за држење. Овие елегантни тиркизни чинии можат да одат со сите видови стилски садови и прибор за јадење, кои додаваат прскање на елеганција на секое искуство за јадење. Заштеда на простор И Лесно Чистење-длабоките и тркалезни чинии лесно се редат и складираат компактно во вашиот шкаф. Мазната глазура се спротивставува на лепење, ги прави овие чинии за тестенини лесни за чистење со машина за миење садови или дури и миење раце со сапун и вода. Идеален Избор За Подарок-комплетот чинии од 4 е спакуван во добра кутија. Совршени подароци за Денот на Благодарноста, Божиќ, загревање на куќата, годишнина од венчавката и секој посебен ден. Чинии Со житни култури со голем Капацитет - овие големи чинии за салата од 30 унци се со димензии 5,7"(Ш) х 3,4"(Ч). Овој комплет чинии е задолжителен за вашата кујна и е совршена големина за житарки, овесна каша, супа, салата, тестенини, ориз, тестенини, гумбо и без истурање. Комплет чинии За Супа Со врвен Квалитет - овие големи чинии за сервирање се направени од врвна каменина. Тие се безбедни за замрзнувачот, машината за миење садови и микробрановата печка. Цврстиот материјал ја блокира апсорпцијата на влага и спречува пукање. Лесен за користење и Модерен Дизајн-вистинската тежина и дебелина ги прават овие чинии за супа удобни за држење. Овие елегантни тиркизни чинии можат да одат со сите видови стилски садови и прибор за јадење, кои додаваат прскање на елеганција на секое искуство за јадење. Заштеда на простор И Лесно Чистење-длабоките и тркалезни чинии лесно се редат и складираат компактно во вашиот шкаф. Мазната глазура се спротивставува на лепење, ги прави овие чинии за тестенини лесни за чистење со машина за миење садови или дури и миење раце со сапун и вода. Идеален Избор За Подарок-комплетот чинии од 4 е спакуван во добра кутија. Совршени подароци за Денот на Благодарноста, Божиќ, загревање на куќата, годишнина од венчавката и секој посебен ден. Овие убави и цврсти чинии се особено добри за житарки, супа и салата. Елегантните тиркизни чинии се совршени за секојдневна употреба или свечено јадење, кои додаваат прскање боја на секое искуство за јадење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата