Vbfofbv лаптоп ранец, елегантен ранец за патувања, обични дневни пакувања рамената торба за мажи, јапонски планински шуми Уметнички сликарство гроздобер

Vbfofbv лаптоп ранец, елегантен ранец за патувања, обични дневни пакувања рамената торба за мажи, јапонски планински шуми Уметнички

Достапно за вашата нарачка
DEN 559.84
Залиха:

За големината - Ве молиме, потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ги купите. Можете да побарате услуга за клиенти ако имате какви било прашања. Премиум материјал - изработен од високо квалитетно платно, многу издржливо и не е лесно да се избледи. Патентот е исто така силен. Карактеристики - неколку џебови за добро зачувување на вашиот припаѓа. Ременот на ранецот е добро залепен и прилагодлив за да одговара на вашето тело, удобност на грб. Мулти функционално - совршено за слободно време, пешачење, велосипедизам, салата, кампување, патување, патување со воздух, одење, спорт на отворено, шопинг, деловно патување и престој во текот на ноќта. Потсетник - Поради различни екрани на прикажување на различни уреди и различна светлина за снимање, може да има мала разлика во бојата помеѓу фотографијата и вистинскиот предмет. За големината - Ве молиме, потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ги купите. Можете да побарате услуга за клиенти ако имате какви било прашања. Премиум материјал - изработен од високо квалитетно платно, многу издржливо и не е лесно да се избледи. Патентот е исто така силен. Карактеристики - неколку џебови за добро зачувување на вашиот припаѓа. Ременот на ранецот е добро залепен и прилагодлив за да одговара на вашето тело, удобност на грб. Мулти функционално - совршено за слободно време, пешачење, велосипедизам, салата, кампување, патување, патување со воздух, одење, спорт на отворено, шопинг, деловно патување и престој во текот на ноќта. Потсетник - Поради различни екрани на прикажување на различни уреди и различна светлина за снимање, може да има мала разлика во бојата помеѓу фотографијата и вистинскиот предмет. Ние сме одговорни за секоја нарачка и ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Ние се обидуваме да направиме подобро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата