VBLL Резервни Поправка Пред Домување Случај Покритие ЗА XTS3000 Модел I М1 Радио

VBLL Резервни Поправка Пред Домување Случај Покритие ЗА XTS3000 Модел I М1 Радио

Достапно за вашата нарачка
DEN 924.80
Залиха:

Резервни поправка предниот комплет куќиште случај За МОТОРОЛА XTS3000 Модел јас радио.Дизајнот со 8 бои ги задоволува потребите на различните клиенти НА VBLL за куќишта во боја. Вклучувајќи 1x црвено предно надворешно куќиште, Копче За Волумен 1x, Копче За Канал 1x, Концентричен Прекинувач 1x, Капак За Прашина 1 X PTT, Налепници 2x. Со цел да им се овозможи на клиентите НА VBLL да имаат повеќе обоени футроли и да ја доживеат уникатноста донесена од различни обоени футроли. Овој шарен куќиште за домување е развиен и произведен од VBLL.It прави секое претепано радио да изгледа сосема ново. Количина : 1 ПАРЧИЊА. Сосема Нов-100% нов и никогаш не бил користен. КАКО компанија која се развива веќе 12 години,VBLL е посветена на обезбедување на нашите клиенти со висококвалитетни производи и услуги. Опис на производот 8 различни бои за обновување на вашиот стар токи-токи. Резервен Комплет За Поправка Куќиште За КУЌИШТЕ ЗА XTS3000 Модел I Радио. Содржина на пакетот : 1x Резервно Црвено Куќиште За Домување 1x Копче За Вклучување/Исклучување/Волумен 1x 16-Позиција Изберете Копче 1x Концентричен Прекинувач 1x PTT Копче 2x M Налепници Компатибилни Со motorola walkie tolkie : XTS3000 Модел 1 Топли Совети Ако моделот што ви треба не е на списокот или не сте сигурни дали е соодветен за вашето радио, слободно кажете ни,а ние ќе ви ги понудиме најсоодветните артикли.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата