Ве молиме Потпишете Овде Знамиња За Пораки, Вкупно 100 Страници, Широк 0,98 х 1,77 Инчи, Лесен За Објавување, 50 Знамиња/Диспензерот, Средно Жолта, 2 Диспензери/Пакет

Ве молиме Потпишете Овде Знамиња За Пораки, Вкупно 100 Страници, Широк 0,98 х 1,77 Инчи, Лесен За Објавување, 50 Знамиња/Диспензерот,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

① - Содржина : 0,98 во х 1,77 во широко Знаме, 2 индивидуални диспензери/картички, 50 листови/диспензерот. Вкупно 100 листови. ① - Функција : Самолепливо со доволно силна лепливост за лепење и повторно лепење. € - Функција : средна светло жолта боја на стрелката со ве молиме потпишете овде писмо, така што вашите мисли ќе бидат забележани. ● - Апликација : Организирајте белешки или потсетници на тетратки, монитори, врати, компјутери, фрижидер и други мазни површини во училиште, канцеларија, семејство. `+ - Внимание и Забелешка : Процес во пластичен пет филм, нема да биде лесно да се скрши, навивам. Канцелариски материјал направен одличен!!!. Направете едноставно обележување и истакнување на важни информации, користете ги за да ја елиминирате конфузијата кога се потребни потписи на диференцирани области што треба да се разгледаат. Со 100 знамиња во средно жолта стрелка со потпишете овде букви, секогаш можете да привлечете внимание на важни во стилот. Направете го тоа едноставно да побарате акција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата