Веѓа 4 во1 Пенкало,MOMFEI Веѓа Микроблејдинг Веѓа Молив Водоотпорен Микроблејд Веѓа Пенкало Шминка Апликатор Создава Природен Изглед Веѓи Без Напор и Останува На Цели

Веѓа 4 во1 Пенкало,MOMFEI Веѓа Микроблејдинг Веѓа Молив Водоотпорен Микроблејд Веѓа Пенкало Шминка Апликатор Создава Природен

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

? ? Истата марка на молив за веѓи со четири бои, со четири јадра, ги прави вашите веѓи поживописни. ? ? Молив за дефинирање и истакнување на веѓите 4-во-1, молив за веѓи е еквивалентен на четири обични моливи за веѓи, поудобно. ? ? Претворете ги безобличните, рамни веѓи во дефинирани, контурирани веѓи во еден момент со овој контурен молив 4-во-1. ? ? Се одликува со посветла нијанса на веѓите, подлабока сенка на веѓите, дефинирач на рабови и обележувач на лак за да создаде чисти, обликувани веѓи со длабочина и димензија. ? ? Забелешка : Откако ќе се изврти јадрото на веѓите, повеќе не може да се ротира назад. Ве молиме ротирајте според должината што сакате да ја користите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата