ВЕЧЕР 12v Храна Грејач Автомобил-Користете Адаптер За Полнење Електричен Ручек Кутија Автомобил Потопла Храна Автомобил Грејач Пренослив Потопло Храна 1.5 L Прен?

ВЕЧЕР 12v Храна Грејач Автомобил-Користете Адаптер За Полнење Електричен Ручек Кутија Автомобил Потопла Храна Автомобил Грејач

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

1х Електрична Кутија За Ручек за Греење. 1x Пластична кутија за храна. 1x Лажица. 1 х автомобил-користете адаптер за полнење. 1x Прирачник. €Висок Квалитет●Оваа Електрична Кутија За Ручек за Греење е изработена од пп материјал за храна и нерѓосувачки челик, кој е еколошки и нетоксичен, па затоа е добар за здравјето. €Отстранлив q контејнерот од нерѓосувачки челик е отстранлив, затоа е многу лесен за чистење. И, исто така, постои индивидуална кутија, што е многу погодно да се одделат различни јадења. ● Вклучен е адаптер за Автомобилска УПОТРЕБА 40w. Електричната кутија за ручек е погодна за возач кој треба да вози на патот долго време. Тоа е навистина добар подарок за нив. ●Капацитет●овој грејач на храна е отпорност на висока температура, а исто така и многу издржлив. Големина : 9,37 х 6,61 х 4,25 инчен Капацитет : 1,5 Л. ● Пренослив● потоплото за ручек е многу погодно да го понесете вашиот оброк со вас. И водоотпорниот дизајн на приклучокот може да го задржи од водата додека не се загрева, многу безбеден. За луѓето кои секогаш се во движење, но немаат пристап до микробранова печка, Со Оваа Електрична кутија За ручек VECH, можете да јадете домашно зготвено, топол оброк здраво кога и каде сакате. Многу корисно за возачи на автомобили/ камиони, градежни работници, канцелариски работници итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата