Веи Девојки' Органза Преклопете Лак За Коса На Клип За Коса Без Лизгање, Средно, Светло Розево

Веи Девојки' Органза Преклопете Лак За Коса На Клип За Коса Без Лизгање, Средно, Светло Розево

Достапно за вашата нарачка
DEN 223.84
Залиха:

Нашиот најпродаван лак за преклопување органза сега во нови големини! Треперлива органза ја прекрива нашата класична бруто зрна за ком-лак таа сигурно ќе сака. Висококвалитетните топлински запечатени рабови нема да се расипат, така што овој лак ќе биде богатство што таа ќе сака да го носи повторно и повторно. Овие лакови сигурно ќе останат во нејзината коса цел ден со нашиот патентиран клип за коса без лизгање. Оставете ја да игра цел ден без да се грижите за нејзиното ново омилено парче коса, без лизгање, без движење, без шега!. Приближна големина : 5 " х 3 "(1,5" лента). Рачно изработена од висококвалитетна, премиум бруто-зрнеста лента. Нашиот најпродаван лак за преклопување органза сега во средна големина! Треперлива органза го преклопува нашето класично грозно зрно за ком-лак што сигурно ќе го сакате. Приближна Големина : 5 " х 3 "(1 1/2" Лента).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата